Personal tools
You are here: Home Diskuze Osobní příběhy nemocných nador mozku
Document Actions

nador mozku

Up to Osobní příběhy nemocných

nador mozku

Posted by zdearo1 at January 13. 2012

Dobry den všem jsem na samotném dně a brodím se v bahně .Je mi 35 let mam dvě deti za týden jdu na výkon ,když to všechno čtu je mi do breku přeju všem hodně síly ahoj Zdeněk

Re: nador mozku

Posted by NaMi at January 16. 2012

Dobrý den Zdeňku, vím,jak Vám je, podobné  jsem zažila před 2,5 lety, když manželovi v jeho 38 letech zjistili nejzhoubnější formu mozkového nádoru GBM s prognozou přežití 6-12 měsíců. Tak, jak mi to bylo podáno,jsem byla přesvědčená, že se ani nedožije nástupu mladšího syna do 1.třídy loni v září. Je tu stále s námi, i přes recidivu loni v květnu,pracuje, sportuje, prostě žije, a my stále doufáme a věříme, že se nám i takovouhle diagnozu podaří zlomit. Jediná a nejdůležitější věc, co bych Vám doporučila je, nevzdat to a bojovat,stojí to za to!Michala

Posted by zdearo1 at January 17. 2012

Previously NaMi wrote:

DOBRY DEN,DOHNALA  JSTE MĚ K SLZÁM BOJOVAT MUSÍM ,ALE !

Chci Vám říci , to se odehrává v mém těle ,nemá ani cenu popsat.Je to horší v tom že 14 roků jsem jezdil u záchranné služby a ted pracuji na ARO odd jako ošetřovatel pomáhal jsem zachranovat lidi nekteří hlavne ty v nemocnici me dekuji a popisujou že jsem je vrátil do života .Vždy jsem k pacientum přistoval zodpovědně a měl nekolik konfliktu s kolegy kvuli jejich chování a ted tohle .Kdo však vrátí mě .Již ted, obdivuju vašeho muže děkuji Vám a upřímě z celého srdce ,at se Vám daři co nejlépe a hodně štestí ,to je také důležité.Zdenek
PŘÍŠTÍ TÝDEN JDU DO BOJE

Posted by NaMi at January 18. 2012

Milý Zdeňku, budu držet palce,ať to příští týden dopadne jak nejlépe to jde. Je mi jasné, že tím,že máte mnoho zkušeností ze zdravotní praxe,možná budete trochu skeptický,ale i přesto si myslím, že zázraky se dějí a to určitě můžou potvrdit i někteří lékaři a nakonec nikdo z nás nevíme, jak to máme někde tam nahoře nastaveno. Manželovu léčbu jsme ještě podporovali i alternativními metodami především vitamíny jako B17 a dalšími, manžel vitamíny stále bere a já jsem přesvědčena, že ty mu pomáhají,aby  to vše takhle dobře zvládal, pokud budete chtít vysvětlím Vám k tomu podrobnosti, když budete chtít napište mi na mail nami75@seznam.cz.

Mnoho štěstí Michala

Posted by jaroslavsoulek at March 09. 2012

drzim palce ja jsem po poeraci tri roky a zatim vpohode nechce to vzdavat ale verit si hone zdaru a klid ahoj nevada.