Personal tools
You are here: Home Diskuze Osobní příběhy nemocných Prodám B17 CytoPharma Amygdalin prášek
Document Actions

Prodám B17 CytoPharma Amygdalin prášek

Up to Osobní příběhy nemocných

Prodám B17 CytoPharma Amygdalin prášek

Posted by Martin at January 18. 2011

Prodám 4 x 10 ampulí B17 Cytopharma Amygdalin prášek pro nitrožilní
použití, koupeno z http://www.cytopharmaonline.com/, cena 8000,- Kč,
expirace do léta 2012. Cena odpovídá 4 krabicím po 10 lahvičkách +
poštovné (poplatek za clo na české straně neúčtuji, peripetie na pražské
celnici mohu popsat soukromě). Dále jsou k dispozici zdravotní potřeby k
aplikaci (jehly atd., podrobnosti e-mailem). Tel. 775 617 440, e-mail hudla03@seznam.cz

Re: Prodám B17 CytoPharma Amygdalin prášek

Posted by Martin at January 21. 2011

Prodáno, prosím dál nevolejte. Martin

Posted by Petr Chytil at May 09. 2012

Prodám 2 balení prášků a jedno ampulí vitamínu B17 Cytopharma Amygdalin za nákupní cenu+clo. kontakt na chytil.peta@seznam.cz

Posted by zdearo1 at May 16. 2012

Ahoj všen pracuju druhý týden mam toho až do ......,nejen práce ale hlavně kolegové nevím proč ,ale přjide mi že se řeší hlouposti a nikomu se nemůže věřit, ale zase díky některým mam hlavu vzhuru.Nosím čelenku a čepici vlasy po ozřování ještě nerostou jsem jako slepice jinak to zvladam tak nejak.O mé diagnoze nemluvím ani nechci.Možná je to hloupost ,ale i nenarostlé vlasy vám ddvají zabrat po psych. stránce.Byl jsem na kontrole a bylo mě řečeno je to dobré nu ja to beru 50.50 a radši se držím při zemi než skákat radostně do nebe , jsem rád že žiju akorat nemuhu nejak zapomenout  nejak to nejde ani drobet na to peklo mam to rano ,večer přes den ach jo.Drobet zapomenout bych potřeboval ale fakt to nejde strach a respekt z rakoviny je větší asi to chce čas.všem přeju hodně pohody a bojujte ja také bojuju pořád je sčím ahoj Zdenek

Posted by Zlata Cerna at May 16. 2012

Ahoj,

lidé řeší blbosti , protože neví , co to je, když člověk vážně onemocní. Je dobře , že máš kolem sebe i ty, kteří tě drží. Já izolací, že nejsem mezi lidmi  dost trpím ... když jsem měla půlku hlavy holé , tak jsem nosila šátek navíc jsem byla strašně oteklá přibrala jsem po kortikoidech 13 kg. Byl to divný pocit, jak všichni hleděli jako na exota. Někteří se dokonce otáčeli. Mám trochu" chycený" obličejový nerv, tak to  je také vidět. Dokonce  při odběrech při chemo, kdy jsem měla už místo skoro  zarostlé jsem zachytila vyděšený pohled sestry a to je na to zvyklá. Asi jí došlo, že mnoho šancí nemám.. byl to hrozný pocit. Myslím, že ve vyspělých státech tohle není. U nás někdy stačí větší město třeba Brno, kde je víc. lidí. Pak jsem na to úplně kašlala a  jen to trochu dorostlo, tak jsem chodila i s hlavou celou šedivou  Není to pro ženu jednoduché, ale život má přednost, proto to nebylo důležité . Je mi úplně jedno, co si  někteří lidé myslí. Rozumní lidé to chápou.  Nejdřív jsem měla potřebu to skoro každému říct, ale teď se o tom také bavit nechci. Strach z recidivy mám pořád, tak asi jako každý tady.. . ale to mi právě dává sílu užívat každý den co nejlépe. Časem  člověk pomalu zapomíná , ale nezapomene to nejde. Někdy mi v hlavě běží jako film vše do detailu od prvního epi záchvatu až doteď. Ten film nejde zastavit.. asi to tak má být , aby si člověk uvědomil , jak to zvládl a zvládá. Ale zrovna včera jsem se dívala na fotky, kdy jsem měla chemo po operaci ten rok 2009 a málem jsem se rozbrečela.. o to víc jsem ráda, že jsem na tom tak jak jsem a hlavně žiju . Drž se !