Personal tools
You are here: Home Diskuze Osobní příběhy nemocných Libor Slabý
Document Actions

Libor Slabý

Up to Osobní příběhy nemocných

Libor Slabý

Posted by admin at November 18. 2011

Před rakovinou (mozku) jsem nebyl nikdy vážný nemocný. Nemoc mně přepadla v roce 20.3.2009, bylo mi 42 let. Pracoval jsem od roku 1991 velmi rád a hodně dlouho, abych rodinu zajistil. Od roku 1993 jsem byl vždy na vedoucích funkcích u čtyřech zaměstnavatelů.

Doma jsem dostal záchvat a v Liberecké nemocnici mně našly doktoři mozkovou rakovinu - dal jsem mu svůj název "ráček".

Podle statistiky pacientů v nemocnicích bylo pro mne pár měsíců života samozřejmě při současné medicíně má pacient k dispozici řadu diagnostických možností. Byly použity na mne v léčbě ráčka chirurgické, radioterapie (ozařování) a chemoterapie.

Po roce jsem začal pomalu pracovat samozřejmě na nižších postech a šetřil jsem se. Sice mě přepadl epileptický záchvat ve květnu 2011, ale mám se lépe než po operaci. Zdravím všechny lidé, aby byli zdraví a pokud mají nějakou nemoc je to hlavně rýma. Pacienty všechny zdravím a přeju pevné nervy a vítězství nad ráčkem.

Libor Slabý, Schillerova 233, 460 14 Liberec 14, 737262481

Re: Libor Slabý

Posted by NaMi at November 19. 2011

Previously wrote:

Dobrý den Libore,

my máme velmi podobný příběh u manžela, jen 50  km od Vás, bydlíme v Jičíně a manžel se léčí v Hradci Králové. 24.5 2009 silná bolest hlavy,hospitalizace na neurologii a druhý den převoz do HK, 2 operace v průběhu 10 dní, v jeho 38 letech mu zjistili nejzhoubnější formu mozkového nádoru, pokračovalo ozařování, chemoterapie. V květnu 2011 epi záchvat, zjištěná recidiva, následoval gama nůž na Homolce a opět chemo. Manžel pracuje na zkrácený úvazek a přese vše si na nic nestěžuje. Užíváme si života, i když lékařské prognózy jsou v u této diagnozy neúprosné,ale přesto doufáme, že je manžel porazí.

Michala