Personal tools
You are here: Home Diskuze Léčebné metody a výsledky Onyx-015
Document Actions

Onyx-015

Up to Léčebné metody a výsledky

Onyx-015

Posted by Vladislava Kučíková at July 19. 2009

Dobrý den, potřebuji prosím rychlou pomoc! Na internetu jsem se dočetla, že vynalezli genovou léčbu nádoru gliomastom

multiforme, název je ONYX-015. Vynalezli to v USA, jde to použít u nás a kolik by to stálo peněz??? Je to velice náléhavé.  Tato genová léčba má 70% účinnost. Prosím pomozte. Děkuji. 

Re: Onyx-015

Posted by Barbora Vernerová at September 16. 2009

Previously Vladislava Kučíková wrote:

Dobrý den, potřebuji prosím rychlou pomoc! Na internetu jsem se dočetla, že vynalezli genovou léčbu nádoru gliomastom

multiforme, název je ONYX-015. Vynalezli to v USA, jde to použít u nás a kolik by to stálo peněz??? Je to velice náléhavé.  Tato genová léčba má 70% účinnost. Prosím pomozte. Děkuji. 

Dobrý den,

podařilo se Vám něco zjistit? jestli ano,bylo by možné sem tyto informace dát? děkuji

Posted by admin at October 01. 2009

Mám za to, že tento lék se stále testuje a nikde v Evropě není k dispozici, a to ani v podobě probíhající klinické studie.

Posted by admin at October 02. 2009

To že neprobíhá žádný test s ONYX-015 v Evropě a asi ani jinde na světě mi právě potvrdil Dr. Oliver Bähr z Dr. Senckenbergisches Institut für Neuroonkologie, Zentrum für Neurologie und Neurochirurgie, Klinikum der Johann Wolfgang Goethe-Universität, Frankfurt am Main. Konkrétně v tomto institutu probíhá několik klinických studií, ale pro účast na nich je klíčové bydlet někde poblíž centra. Stran klinických studií bych doporučoval informovat se na místně dostupných centrech. Pokud zjistíte něco užitečného, prosím, napište.

Posted by Alena Kríženecká at September 01. 2012

Previously wrote:

To že neprobíhá žádný test s ONYX-015 v Evropě a asi ani jinde na světě mi právě potvrdil Dr. Oliver Bähr z Dr. Senckenbergisches Institut für Neuroonkologie, Zentrum für Neurologie und Neurochirurgie, Klinikum der Johann Wolfgang Goethe-Universität, Frankfurt am Main. Konkrétně v tomto institutu probíhá několik klinických studií, ale pro účast na nich je klíčové bydlet někde poblíž centra. Stran klinických studií bych doporučoval informovat se na místně dostupných centrech. Pokud zjistíte něco užitečného, prosím, napište.

Dobrý deň, prosím Vás aj ja mám chorého švagra na glioblastom, ak budete vedieť niečo o tejto liečbe prosím napíšte mi a.krizenecka@gmail.com

ďakujem